KTR18EZPF1620
MFR.Part #
KTR18EZPF1620
JLCPCB Part #
C4053419
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS