KTR25JZPF3601
MFR.Part #
KTR25JZPF3601
JLCPCB Part #
C2082716
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 333mW 600V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS