ESR01MZPJ161
MFR.Part #
ESR01MZPJ161
JLCPCB Part #
C20108275
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS