KTR18EZPF3014
MFR.Part #
KTR18EZPF3014
JLCPCB Part #
C2086216
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01MΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS