ESR25JZPJ362
MFR.Part #
ESR25JZPJ362
JLCPCB Part #
C4305190
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS