KTR25JZPF3900
MFR.Part #
KTR25JZPF3900
JLCPCB Part #
C2087842
Description
-55℃~+155℃ 333mW 390Ω 600V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS