RN73R2ETTD2151D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2151D100
JLCPCB Part #
C4147437
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS