KTR25JZPF2203
MFR.Part #
KTR25JZPF2203
JLCPCB Part #
C2087943
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 333mW 600V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS