RSQ015N06HZGTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RSQ015N06HZGTR
JLCPCB Part #
C5738209
Package
TSMT6(SC-95)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.25W 1.5A 110pF@10V 12pF@10V 290mΩ@10V 2nC@5V 60V TSMT6(SC-95) MOSFETs ROHS