ESR18EZPF1151
MFR.Part #
ESR18EZPF1151
JLCPCB Part #
C3999164
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS