KTR25JZPF16R0
MFR.Part #
KTR25JZPF16R0
JLCPCB Part #
C2092617
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 333mW 600V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS