KTR10EZPF4222
MFR.Part #
KTR10EZPF4222
JLCPCB Part #
C2086044
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 42.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS