RN73H2BTTD1013B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1013B10
JLCPCB Part #
C2574244
Description
101kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS