KTR18EZPF39R2
MFR.Part #
KTR18EZPF39R2
JLCPCB Part #
C2111932
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS