RN732BTTD6492F50
MFR.Part #
RN732BTTD6492F50
JLCPCB Part #
C4144654
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS