KTR18EZPF1872
MFR.Part #
KTR18EZPF1872
JLCPCB Part #
C3969896
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS