SDR10EZPJ100
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR10EZPJ100
JLCPCB Part #
C5746841
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS