MCR25JZHF3321
MFR.Part #
MCR25JZHF3321
JLCPCB Part #
C4121192
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS