ESR01MZPF4302
MFR.Part #
ESR01MZPF4302
JLCPCB Part #
C5639663
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS