RND030N20TL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RND030N20TL
JLCPCB Part #
C5732523
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 200V 20W 3.2V 3A 6.7nC@100V 870mΩ@10V TO-252-3 MOSFETs ROHS