KTR10EZPF1474
MFR.Part #
KTR10EZPF1474
JLCPCB Part #
C2110098
Description
-55℃~+155℃ 1.47MΩ 125mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS