KTR18EZPF1874
MFR.Part #
KTR18EZPF1874
JLCPCB Part #
C4023693
Description
-55℃~+155℃ 1.87MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS