KTR10EZPF6493
MFR.Part #
KTR10EZPF6493
JLCPCB Part #
C4167844
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS