KTR18EZPF1072
MFR.Part #
KTR18EZPF1072
JLCPCB Part #
C4350715
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS