KTR10EZPF3903
MFR.Part #
KTR10EZPF3903
JLCPCB Part #
C2074300
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS