TRR01MZPF2200
MFR.Part #
TRR01MZPF2200
JLCPCB Part #
C7073900
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS