KTR10EZPF2493
MFR.Part #
KTR10EZPF2493
JLCPCB Part #
C2087095
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS