SDR03EZPF1470
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR03EZPF1470
JLCPCB Part #
C7356894
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 300mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS