SR732ATTDR215F
MFR.Part #
SR732ATTDR215F
JLCPCB Part #
C2600225
Description
-55℃~+150℃ 215mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS