KTR03EZPJ624
MFR.Part #
KTR03EZPJ624
JLCPCB Part #
C2104322
Description
-55℃~+155℃ 100mW 350V 620kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS