MCR25JZHF6651
MFR.Part #
MCR25JZHF6651
JLCPCB Part #
C19292117
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS