SDR03EZPJ433
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR03EZPJ433
JLCPCB Part #
C4222149
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 300mW 43kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS