ESR25JZPJ111
MFR.Part #
ESR25JZPJ111
JLCPCB Part #
C2087721
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200V 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS