TRR03EZPJ271
MFR.Part #
TRR03EZPJ271
JLCPCB Part #
C4139649
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS