MCR03ERTJ151
MFR.Part #
MCR03ERTJ151
JLCPCB Part #
C308106
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS