ESR25JZPJ131
MFR.Part #
ESR25JZPJ131
JLCPCB Part #
C4000220
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS