ESR25JZPF75R0
MFR.Part #
ESR25JZPF75R0
JLCPCB Part #
C4157529
Description
-55℃~+155℃ 667mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS