SFR01MZPJ680
MFR.Part #
SFR01MZPJ680
JLCPCB Part #
C7358573
Description
-55℃~+155℃ 63mW 68Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS