ESR25JZPF7R50
MFR.Part #
ESR25JZPF7R50
JLCPCB Part #
C4104143
Description
-55℃~+155℃ 667mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS