ESR18EZPF2R70
MFR.Part #
ESR18EZPF2R70
JLCPCB Part #
C2105178
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS