RN73R2BTTD2130A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2130A10
JLCPCB Part #
C4196626
Description
-55℃~+155℃ 213Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS