KTR18EZPF2740
MFR.Part #
KTR18EZPF2740
JLCPCB Part #
C2110174
Description
-55℃~+155℃ 250mW 274Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS