RB520SM-30FHT2R
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB520SM-30FHT2R
JLCPCB Part #
C2971749
Description
1A 1A 1uA@10V 30V 580mV@200mA Independent SOD-523 Schottky Diodes ROHS