ESR10EZPJ123
MFR.Part #
ESR10EZPJ123
JLCPCB Part #
C2077536
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 150V 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS