ESR10EZPJ1R3
MFR.Part #
ESR10EZPJ1R3
JLCPCB Part #
C2099885
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 150V 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS