RUL035N02TR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RUL035N02TR
JLCPCB Part #
C5250953
Package
SOT-363T
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1V 1W 20V 3.5A 43mΩ@4.5V 460pF 5.7nC@4.5V 60pF SOT-363T MOSFETs ROHS