P0805E5621BBT
MFR.Part #
P0805E5621BBT
JLCPCB Part #
C4053751
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount