KTR10EZPF6340
MFR.Part #
KTR10EZPF6340
JLCPCB Part #
C4236314
Description
-55℃~+155℃ 125mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS