SG73G2ATTD6650D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2ATTD6650D
JLCPCB Part #
C6220718
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 665Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS