ESR10EZPF2492
MFR.Part #
ESR10EZPF2492
JLCPCB Part #
C2108131
Description
-55℃~+155℃ 150V 24.9kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS